Yılbaşı Gecesi Makyajı

Yılbaşı Gecesi Makyajı

Yılbaşı Gecesi Makyajı

Senenin son partisi aynı zaman da en çok beklenen parti olacak. Yeni yıla nasıl girersek öyle geçer ya, bu gece güzellik stiliniz de büyük önem taşıyor.

Podyumlar, yeni trendleri yakalayıp makyaj masana taşımak için en ideal ortam. 2014/2015 Sonbahar/Kış sezonunu mercek altına aldık, yılbaşı gecesine taşıyabileceğin makyajları senin için derledik.

Yılbaşı gecesi makyajında odak noktan gözler olsun!

RENGAREK FARLAR
Mavi, gri, altın rengi ve hatta bordolar; gözlerimiz yeni yıla hoş geldin demek için renklere bürünmeye hazır. Eğer siyah bir elbise tercih ettiysen ve stiline biraz yeni yıl ruhu katmak istersen, bu göz makyajları tam da sana göre!

PARILTILI MAKYAJLAR
Eğer yılbaşı gecesi makyajını kalan 364 gecenin makyajından ayıran bir şey varsa o da iddialı makyajlar için senenin daha uygun bir zamanı olmaması. Bu kış parıltılı göz makyajları, modacıların olmazsa olmaz makyaj stillerinden biriydi. Bu nedenle 31 Aralık gecesi ışılda ışıldayabildiğin kadar!

BİRAZ DAHA FAZLA MAKYAJ
Abartı hiç bir şart altında güzel olmasa da, yılbaşı gecesi günü nude bir makyaj tercih etmek hiçbir fashionistanın affedemeyeceği bir suç. Ön plana çıkan dudaklar, buğulu gözler, iki kat maskara uygulaması… Hepsini bir araya getirmek için daha uygun bir zaman dilimi yok!

TAKMA KİRPİK GÖRÜNÜMÜ
Yapay olan hiçbir şeye geçiş yok, en abartılı stilimizde bile. Takma kirpik kullanmak yerine o etkiyi yakalamanı sağlayacak bir maskara ile upuzun kirpiklere kavuş.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?