Cara Delevingne’nin Makyaj Sırları

Cara Delevingne’nin Makyaj Sırları

Cara Delevingne’nin Makyaj Sırları

İngiliz model Cara Delevingne; doğal güzelliği, özgür duruşu ve deli dolu halleriyle hep gündemde. Ünlü model, her zaman bakımlı ve güzel görünüyor.

2014’ün en çok kazanan modeli Cara Delevingne‘nin makyaj sırları şöyle;

GÖZLER
Büyük, mavi gözlerine nasıl bir makyaj yapsa yakışan Cara‘nın doğuştan şanslı olduğunu kabul ediyoruz. Ancak ışıldayan ve gülen gözlerinin bir sırrı olduğu gerçeğini de göz ardı etmemek gerekiyor: Yves Saint Laurent Touche Eclat! Bu muhteşem aydınlatıcıyı göz altlarına, göz kenarlarına ve kaş altlarına noktalar halinde uygulayıp parmaklarınla nazikçe dağıttığında, aynı parlak görünüme kavuştuğunu göreceksin.

TEN
Cara, muhteşem tenini öne çıkarmak ve elmacık kemiklerine vurgu yapmak için yine Touche Eclat‘yı tercih ediyor. Sen de yanak bölgene ve gülme çizgilerine aynı şekilde uygulama yaparsan anında daha fresh bir görünüm elde edeceğin kesin!

DUDAKLAR
Kendiliğinden “duckface“e sahip olan Cara, bu özelliğini vurgulamak için elbette yine Touche Eclat kullanıyor. Dudak çevrene ve üst dudağının ortasında yer alan v şeklindeki ufak alana uygulama yap, dolgunlaşan dudaklarının tadını çıkar!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?