Spigen iPhone SE Kılıfı Göründü!

Spigen iPhone SE Kılıfı Göründü!

Spigen iPhone SE Kılıfı Göründü!

iPhone 6c, iPhone 5SE gibi farklı isimlendirmelerle anılan yeni uygun fiyatlı iPhone modeli, iPhone SE için en gerçekçi iddia basına sızdı. 4 inç ekranlı bu yeni telefon için yeni kılıf Spigen markasında görüldü.

MacRumors isimli sitenin iddiasına göre Spigen iPhone SE kılıfları üzerinde çalışıyor. Hatta bazı çizimlere ait görselleri haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. Görsellerde Spigen iPhone SE kılıfı görülüyor ancak cihazın detaylarını seçmek pek mümkün değil. Çünkü iPhone SE modeli kılıfın içerisinde görüntüleniyor.

Kılıfların tasarımı, yeni telefonun iPhone 5s ve iPhone 6 çizgilerini taşıyacağını gösteriyor. Ancak tam anlamıyla iPhone SE modelinin hatlarını seçmek mümkün değil. Telefon köşeli mi yoksa yuvarlak hatlara mı sahip olacak, bunu önümüzdeki dönemde göreceğiz.

iPhone SE modelinin donanımsal olarak iPhone 6 ile aynı özelliklere sahip olması bekleniyor. Ancak ekran boyutu konusunda Apple tekrar 4 inç boyuta dönüş yapacak. Diğer yandan Touch ID özelliği unutulmayacak. 1 GB RAM, 16 GB depolama alanı, Apple A8 yongası ile 8 veya 12 MP kamera beklenen temel detaylar arasında.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?