Qualcomm Snapdragon 810 İşlemci ile Hızlanın!

Qualcomm Snapdragon 810 İşlemci ile Hızlanın!

Qualcomm Snapdragon 810 İşlemci ile Hızlanın!

Qualcomm Snapdragon 810 işlemci, indirme hızlarını mevcut zirve veri hızı olan 300 Mbps’den LTE standardının getirdiği en yeni zirve hızı olan 450 Mbps’ye yükseltiyor.

Qualcomm, Snapdragon 810 işlemcinin LTE Category 9 Taşıyıcı Toplama bağlantısını destekleyeceğini duyurdu. Entegre yeni nesil LTE-Advanced modemli Snapdragon 810 işlemci, üç adet 20MHz LTE taşıtıcısı üzerinde 450 Mbps’ye kadar çıkabilen indirme hızlarını sergilemiş ve Category 9 Taşıyıcı Toplamasını destekleyen ilk Snapdragon işlemci olmuştu.

Yeni duyurulan Category 9 desteğiyle birlikte Snapdragon 810 işlemci, tam entegre 64-bit çok çekirdekli CPU ve LTE-Advanced çok modlu modem özelliklerine sahip olan ve bu özellikleri sayesinde 3x20MHz’ye kadar Category 9 Taşıyıcı Toplamasının yanı sıra FDD ve TDD taşıyıcıları arasında toplamayı destekleyen ilk Qualcomm Technologies Premium sınıf işlemci oldu. Bu yenilik, üstün kullanıcı deneyimi için performans ve bağlantıyı daha da geliştiriyor ve daha yüksek indirme hızları, daha hızlı uygulama performansı ve daha iyi güç verimi ile destekleniyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?