Quadro Smart Watch S88 Akıllı Saat

Quadro Smart Watch S88 Akıllı Saat

Quadro Smart Watch S88 Akıllı Saat

Quadro Smart Watch S88 akıllı saati, Android ve iOS işletim sistemli cihazlarla eşleşerek kullanıyor. Quadro Smart Watch S88’i akıllı telefonunuzla eşleyerek bildirimleri alabileceğiniz gibi çeşitli uygulamaları da saat üzerinden kullanabiliyorsunuz. Akıllı saat, siyah ve mavi olmak üzere 2 farklı renk seçeneğiyle temin edilebiliyor.

Akıllı saatin üzerinde 1.54 inç boyutunda dokunmatik ekran bulunuyor. Hesap makinesi, takvim, FM radyo, adım sayar ve G-sensörüne sahip olan Quadro Smart Watch S88, Bluetooth üzerinden akıllı telefonunuzla senkronize oluyor.

Senkronizasyonla birlikte akıllı telefonunuzdaki aramalar, rehber, sms, müzik, hava durumu, Facebook, Twitter, Whatsapp, WeChat ve e-posta bildirimlerinizi saat üzeründe görebiliyorsunuz. Şık tasarımıyla spor saat görünümüne sahip olan Quadro Smart Watch S88’ün ekranı üzerinde, Android kullanıcılarının yakından tanıdığı dokunmatik fonksiyon tuşları bulunuyor.

Saatin üzerinde açma-kapama tuşu, USB bağlantı noktası, hoparlör ve mikrofon görev yapıyor. Aramaları almanıza ve saat üzerinden arama yapmanıza imkan tanıyan Quadro Smart Watch S88, 400mAh kapasiteli batarya ile geliyor. Quadro Smart Watch S88, 4 güne kadar bekleme ve 6 saate kadar konuşma imkanı sunuyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?