OnePlus One Mini Görüntülendi!

OnePlus One Mini Görüntülendi!

OnePlus One Mini Görüntülendi!

CyanogenMod’la çalışan ilk akıllı telefon olma özelliğini taşıyan OnePlus One’ın düşük boyutlu versiyonu OnePlus One Mini hakkında ilk detaylar ortaya çıktı.

Akıllı telefon pazarının en yeni üyeleri arasında yer alan Çin menşeli telefon üreticisi OnePlus tarafından geliştirilen ilk akıllı telefon olan OnePlus One geçtiğimiz aylarda piyasaya sürüldü ve CyanogenMod‘la çalışan ilk akıllı telefon olmasıyla ilgiyle karşılandı. Dünyanın en ilginç telefonlarından biri olarak lanse edilen OnePlus One’ı denemek isteyen bazı kullanıclar telefonun 5.5 inçlik boyutu nedeniyle vazgeçmiş olsa da, telefonun yapım aşamasındaki yeni versiyonu büyük boyutlu telefon kullanmak istemeyen bu kullanıcıları oldukça memnun edecek gibi görünüyor.

Henüz OnePlus cephesinden resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, Çin medyası tarafından internete sızdırılan yeni görüntüler OnePlus One Mini‘nin çok yakında kullanıcılarla buluşabileceğini gösterdi. İnternete sızdırılan bilgilere göre şimdiden test aşamasına geçen ve 2015’in ilk aylarda piyasaya sürülecek olan OnePlus One Mini’nin 5 inç boyutunda olacağı ve Snapdragon 615 işlemciyle çalışacağı belirtiliyor. Ancak Qualcomm’un Snapdragon 615 üretiminde karşılaştığı sorunlar göz önüne alındığında telefonun farklı bir işlemciye yönelebileceği tahmin ediliyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?