Microsoft Surface Pro 3’te Wi-Fi Sorunu!

Microsoft Surface Pro 3’te Wi-Fi Sorunu!

Microsoft Surface Pro 3’te Wi-Fi Sorunu!

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Surface Pro 3′te karşılaşılan teknik sorunlar, bazı kullanıcıların tabletlerini iade etmesine neden oldu.

Teknoloji devi Microsoft‘un bugüne kadar hazırladığı en gelişmiş tableti olarak lanse edilen Surface Pro 3, 20 Mayıs’ta düzenlenen etkinlikle resmi olarak tanıtılmış olmasına rağmen anca geçtiğimiz hafta piyasaya sürüldü. Şimdilik sadece Kuzey Amerika’da satışa sunulan tablet ilgiyle karşılanmış olsa da, yaşanan teknik sorunlar Surface Pro 3‘ün çıkışına gölde düşürdü.

20 Haziran’dan itibaren satılmaya başlanan Surface Pro 3‘ü satın alan bazı kullanıcılar, yaşadıkları Wi-Fi bağlantı sorunlarından şikayetçi olmaya başladı. Wi-Fi bağlantısında yaşanan bu sorunlarla ilgili şikayetlerin artması, bu sorunun ilk nesil modellerinin tamamında görüldüğünü ortaya çıkardı. Surface Pro 3‘te yaşadıkları sıkıntılardan rahatsız olan bazı kullanıcıların satın aldıkları tabletleri iade etmek istemeleri durumun ciddiyetini gözler önüne serdi. Microsoft yeni tabletinde yaşanan bu sorunları hakkında bir açıklamada bulunmamış olsa da, firmanın bir çözüm üzerinde çalıştığı ve çok yakında yeni bir güncelleme yayınlayacağı belirtiliyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?