Calendar Watch: Saat ile Takvim Bir Arada!

Calendar Watch: Saat ile Takvim Bir Arada!

Calendar Watch: Saat ile Takvim Bir Arada!

Akıllı telefonlarımızdaki, her saate etkinlikler atayabildiğimiz özel takvimleri, şık tasarım saatte buluşturan Calendar Watch, hayatı kolaylaştırıyor.

Kendi uygulamasına sahip olan Calendar Watch, telefonlarla sürekli bağlantılı olduğundan, zaman karışma gibi bir duruma sahip değil. Ülke dahi değiştirdiğinizde otomatik senkron ile birlikte saat hep doğru zamanı gösteriyor.

Cama iki kere tıklandığında 5 saniyeliğine 12-24 saatlik planları saat üzerinde görebiliyorsunuz. Ayrıca saat, geribildirim için 0.3 saniyelik bir titreme sağlıyor.

Üç kere tıklamada ise telefonunuzdaki takvim programı anında senkronlanıyor. Eğer bu yapılmazsa cihaz her 15 dakikada bir otomatik senkron yapıyor.

Uçak modu da bulunan Bluetooth destekli saat, 15 dakika boyunca hiçbir hareket algılamazsa, kendisini güç koruma moduna alıyor. Takviminizdeki bir etkinlik yaklaştığında ve geldiğinde, ekran yanıp sönerek ve titreşim göndererek size haber veriyor.

5 ATM, yani günlük kullanıma, yüzmeye ve duşa uygun su geçirmezliğe sahip olan saat, 3.7 V, 100 mAh bataryaya sahip. Bu batarya saatin kullanım ömrünü 3 haftaya çıkarıyor.

Google Calendar, iCalendar, Outlook, Facebook Events, Yahoo!, Yandex ile uyumlu olan Calendar Watch, telefon uygulaması üzerinden tamamiyle kontrol edilebiliyor. Bu yüzden saatin üzerinde hiçbir buton bulunmuyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?