Asus Hepsi Bir Arada Bilgisayar: Asus ET2321

Asus Hepsi Bir Arada Bilgisayar: Asus ET2321

Asus Hepsi Bir Arada Bilgisayar: Asus ET2321

Asus’un şık tasarımı ve çok fonksiyonlu özellikleriyle öne çıkan hepsi bir arada bilgisayarı Asus ET2321, Windows 8.1 işletim sistemini kullanıyor.

Dokunmatik ekranı sayesinde ekran üzerinden de veri girişine olanak sağlayan Asus ET2321’de, Full HD 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde 23 inç boyutunda ekran kullanılmış. Ekran 178 derece görüş açısı sunan arkadan aydınlatmalı LED IPS özelliğine sahip.

Asus ET2321, Intel Core i3 4010U, Core i5 4200U ve Core i7 4500U işlemcileriyle birlikte tercih edilebiliyor.

Asus ET2321 cihazı ile hem ofis uygulamalarını kullanabiliyorsunuz hem de yüksek performansa ihtiyaç duyan grafiksel işlemler ve oyunları rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Güçlü işlemci ve harici ekran kartı bu noktada farkını ortaya koyuyor ve size kesintisiz performans sunuyor.

Gelişmiş bağlantı seçeneklerine sahip olan Asus ET2321’in ön bölümünde sıkça kullanacağınız bağlantı noktaları konumlandırılırken, arka bölümündeyse daha spesifik bağlantı araçları bulunuyor. Ön bölümde 1 adet USB, kulaklık, mikrofon girişleri ve kart okuyucu bulunuyor. Ekran ayarlarını yapmanızı sağlayan tuşlarsa ekranın sağ bölümünde konumlandırılmış.

Asus ET2321 arka bölümündeyse 3 adet USB 3.0, 2 adet USB 2.0, HDMI girişi, HDMI çıkışı, RJ45 Ethernet bağlantı noktası, Kensington kilidi, TV anten girişi, subwoofer ve güç girişleri bulunuyor. Cihazın bazı özellikleri opsiyonel olarak geliyor. Bu özelliklerden biri de TV bağlantısı. Asus ET2321’in TV bağlantı noktası aracılığıyla televizyon olarak da kullanabilmeniz mümkün. Yapmanız gereken tek şey anten kablonuzu cihazın arkasındaki bağlantı noktasına takmak.

Kablosuz klavye ve fare ile birlikte gelen cihazda, opsiyonel olarak ASUS AIO subwoofer seçeneği ve uzaktan kumanda bulunuyor. Alüminyum malzemeden üretilen Asus ET2321 oldukça şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Minimal yapıya sahip olan hepsi bir arada bilgisayarı masanız üzerinde çok yer kaplamadan kullanabilmeniz mümkün. 23 inç boyutundaki geniş dokunmatik ekranı sayesinde daha geniş bir görüntü alanı sunan Asus ET2321’in ekranında 10 parmak dokunmatik desteği de bulunuyor.

Yüksek performanslı işlemci ve grafik kartı sayesinde her işin altından rahatlıkla kalkabilecek özellikler sunan Asus ET2321, Windows 8.1 işletim sistemiyle hem metro arayüzü üzerinden hem de klasik masa üstünden kullanımıyla daha hızlı erişim sağlanabiliyor. Masaüstü kalabalığından ve dağınıklığından hoşlanmıyorsanız, TV izleme, günlük işlemler ve oyun oynama faaliyetlerini tek bir çatı altında toparlamak istiyorsanız Asus ET2321 tam aradığınız cihaz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?