Cesur ve Güzel Başlangıç!

Cesur ve Güzel Başlangıç!

Cesur ve Güzel Başlangıç!

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün‘ün yer aldığı Cesur ve Güzel dizisi, ilk bölümüyle perşembe akşamı ekrana geldi.

Merakla beklenen dizi, yayınlanan ilk bölümüyle beraber dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizide canlandırılan Cesur ve Sühan karakterlerinin ilerleyen bölümlerde neler yaşayacağı ise merak konusu.

Dizinin 1. bölümünde neler yaşandı?

Cesur Alemdaroğlu, İstanbul’un hemen dışındaki Korludağ Kasabası’na doğru arabasını sürerken, kafasında babasının çalınan hayatını geri almak üzere kurduğu plan vardır. Birdenbire ağaçların arasından yola, üstünde binicisiyle birlikte kontrolden çıkmış bir at fırlar. Bir tarafı uçurum olan arazide dört nala gitmektedir. Cesur kendi hayatını tehlikeye atarak atı durdurur ve kızı kurtarır. Cesur ve Sühan böyle tanışır…

Cesur, Sühan’ın Tahsin Korludağ’ın kızı olduğunu öğrendiğinde, düşmanının en zayıf ve hassas noktasını ele geçirmeye karar verir.

Sühan‘ın hayatını kurtaran Cesur, dizinin son sahnesinde ise Sühan‘ın erkek arkadaşı Bülent tarafından kundaklanan evinden Tahsin Korludağ’ı alevler arasından çıkartır.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?